Outriders neden çok alan kaplıyor?

C sürücünüz bugünlerde nasıl görünüyor? Önümüzdeki ay çıkacak Resident Evil Village için hazır mı? Eğer Outriders’ı oynuyorsanız, beklenenden biraz daha az boş alan bulabilirsiniz. Bir oyuncu, C sürücüsünün derinliklerinde oyuna ait altı klasörün 23 GB’lık çökme raporları ile dolu olduğunu keşfetti.

Outriders

Outriders neden çökme raporlarını depoluyor?

Unreal Engine oyunlarının bir çökmeden sonra, çökmeye ait verileri depolaması gayet normal bir olaydır. Genellikle geliştiriciye göndermek isteyip istemediğinizi sorarlar, böylece neyin çökmeye sebep olduğunu anlayabilirler.

Ancak oyunun, sürücünüzde muazzam büyüklükte çökme verileri toplaması kesinlikle normal değil. Muhtemelen bu, People Can Fly‘ın gelecekteki bir güncelleme ile düzelteceği bir sorun.

Outriders’ın çökme raporlarını sakladığı klasör: Kullanıcılar / [Siz] / AppData / Local / Madness / Saved.

Reddit kullanıcısının, yaşadığı her Outriders çökmesiyle ilgili 23 GB büyüklüğünde raporları bulduğu klasör budur. Windows sürücülerindeki verileri görselleştiren WinDirStat ile söz konusu dosyaları fark etti.

Eğer klasördeki dosyaları silmek istiyorsanız, bu dosyaları silmenin oyununuza hiçbir şekilde etki etmeyeceğini yani tamamen güvenli olduğunu belirtmek isteriz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunun çok alan kaplaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Burning Crusade
WoW Classic’in Burning Crusade genişlemesi artık beta testinde