Company Of Heroes 2, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz

Ayrıca, oyunu sevenler için tüm DLC'ler %75 indirimli.

Geliştirici Relic, Company of Heroes 2‘yi bu hafta sonu Steam’de bir kez daha ücretsiz yapıyor. Oyunun sekiz yaşında olduğunu varsayarsak, aslında bu o kadar da şaşırtıcı değil. Ayrıca, oyunu gerçekten seven oyuncular için tüm DLC’ler de büyük ölçüde indirimli.

Bu hafta sonu oyunu Steam’den ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğinizce oynayabilirsiniz. Ayrıca bir bonus olarak, Ardennes Assault DLC‘si de oyunun beraberinde ücretsiz olarak geliyor.

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 nedir?

Eğer Company of Heroes‘u daha önce duymadıysanız, oyuncuların 2. Dünya Savaşı’nın zirvesinde Rus komutanların rolünü üstlendiği bir strateji oyunu. Oyun, Doğu Cephesi’ne odaklandığından dolayı hava saldırıları başarının belirlenmesinde oldukça etkili. Ayrıca komutanlar, düşmanla yüzleşmeden önce askerlerinin donarak ölmemesi için onları dikkatle yönetmek zorundadır.

Company of Heroes 2, kısa bir süre önce modern konsollardaki performansı ve kararlılığı artıran büyük bir güncelleme aldı. Ayrıca, Steam ile Microsoft Store / Xbox Gamepass kullanıcıları arasında cross-play özelliği kullanıma sunuldu. Eğer oyunu severseniz, her DLC’yi %75 indirim ile 3 Haziran‘a kadar edinebilirsiniz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Relic’İn oyunu bir kez daha ücretsiz olarak sunması hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
13766949975939-oyunpat
Black Desert dünyasına geri dönen isim: Sage