Square Enix, yeni bir Guardians of the Galaxy oyunu üzerinde çalışıyor

Marvel's Avengers'dan sonra yeni bir oyunun düpedüz bir felakete yol açabileceği iddia ediliyor.

Yayıncı Square Enix‘in, geçen yıl piyasaya sürdüğü Marvel’s Avengers’dan sonra yeni bir Guardians of the Galaxy oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi.

Yayımlanan yeni bir rapora göre Square Enix, Marvel’s Avengers’a gelen olumsuz tepkilerden sonra vazgeçmedi. Jeff Grubb’a göre stüdyo, yeni bir Guardians of the Galaxy oyunu üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Söz konusu yeni Marvel oyunu geçmişte söylentilerden öteye gidemiyordu, ancak Jeff bunların bir söylentiden daha fazlası olduğunu iddia ediyor.

Square Enix

Square Enix’in yeni Guardians of the Galaxy oyunu bir felaket olabilir

Guardians of the Galaxy, son filmlerden sonra hayranları tarafından o kadar çok seviliyor ki, belki de Square Enix’in bu yaptığı düpedüz bir felakete yol açabilir. Marvel’s Avengers çıkışı sırasında o kadar eleştirildi ki, Square Enix o zamandan beri bunu aşabilmek için elinden geleni yapıyor. Wakanda’nın bu yaz oyuna gelişi biraz yardımcı olacak olsa da oyun, kurtarılmanın çok ötesinde.

Avengers’ın ilk hikayesinin Kamala Khan’a odaklanması dışında, oyun hakkında kutlanacak pek bir şey olmadı. Son zamanlarda çıkan ve MCU’dan ilham alan kostümler bile ağır şekilde eleştirildi. Güzel görünseler de, hayranlar saç stillerinin uyuşmazlığından hiç memnun değil.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Square’ın yeni Guardians of the Galaxy oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Sol Cresta
Platinum Games, yeni oyunu Sol Cresta’yı duyurdu