Prince of Persia Sands of Time Remake önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek

Oyunun Nisan 2022 tarihinden önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ubisoft, yaklaşan Prince of Persia Sands of Time Remake‘in Nisan 2022 tarihinden önce piyasaya sürüleceğini resmi olarak doğruladı. Sektör analisti Daniel Ahmad dün (11 Mayıs), Twitter’da haberin açıklandığı konferans görüşmesinin detaylarını doğruladı.

Oyunun başlangıçta 21 Ocak‘ta piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak geçen yıl 8 Aralık‘ta Ubisoft tarafından ertelendi. Prince of Persia Sands of Time Remake, ekibin tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğundan dolayı da bu yılın başında süresiz olarak ertelenmişti.

Prince of Persia Sands of Time Remake

2003 senesinde PlayStation 2, Xbox ve Gamecube platformları için piyasaya sürülen Prince of Persia: Sands of Time, bir platform aksiyon-macera oyunuydu. Ayrıca Sands of Time, 1989 SNES oyunu Prince of Persia’nın remake’iydi.

Ubisoft, Prince of Persia Sands of Time Remake dışında başka oyunları da piyasaya sürecek

Ubisoft, birkaç yeni oyunun da Nisan 2022’den önce piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bunlar arasında açık dünya spor oyunu Riders Republic ve oynaması ücretsiz, ayrıca çok oyunculu spor oyunu olan Roller Champions yer alıyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun nihayet belirsiz bir çıkış tarihi alması hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
169750-oyunpat
PS5 İçin Resmi Başvuru Yapıldı