New World’den yeni bir fragman yayımlandı

Amazon Game Studios'un geliştirdiği oyun, 31 Ağustos'ta yayımlanacak.

Amazon Game Studios‘un, 1600’lerin ortasında geçen fantezi odaklı oyunu New World‘den yeni bir fragman yayımlandı. Oyun; canavarlrar, büyü ve dev korsan gemileriyle yeni bir MMO deneyimi sunmaya çalışıyor. Oyun 31 Ağustos‘ta yayımlanacak, erkenden göz atmak isteyenler için Amazon kısa bir süre önce oyundan bir fragman yayımladı.

This Is Aeternum” başlıklı tanıtım videosu; ana karakterleri, çeşitli güçlü düşmanları, oyunun dünyasını ve savaşları göstermeye odaklanıyor. Güçlü düşmanların arasında ise; dev şeytani canavarlar, iskelet savaşçılar, ölümsüz korsanlar ve kılıç dişli kediler bulunuyor.

New World

Yeni New World fragmanı neler içeriyor?

Fragman boyunca New World’ün oyunculara keşfedebilecekleri bir dizi alan sunacağı, kahramanlar yer altı mağaralarında dolaşması, geniş ormanları keşfetmesi ve kalabalık kasabalarda maceraya atıldığı gösterilerek açıklığa kavuşturuldu. Oyunun korsan dönemi dünyası, fantezi ortamları ve düşmanlarla örtüştüğü için farklı ortamların bir karışımını sunacak gibi görünüyor.

Fragmanın bir diğer ilginç yönü ise, bazı zırh ve silahları göstererek, oyuncuların kendi kişisel tarzlarına uyacak şekilde kendi ekipmanlarını hazırlayabileceğini ortaya koyuyor. Cephanelikte; çekiçler, kılıçlar, yaylar ve oklar, savaş baltaları, asalar ve bunlar gibi pek çok silah var ve bunların her biri farklı şekillerde geliyor gibi görünüyor.

Oyunun hikayesi hakkında pek fazla ayrıntı olmasa da, New World’ün temel dayanağı, Aeternum adasındaki gemi enkazı olacak gibi görünüyor. Bir maceracı olarak yeni bir hayat kurmaya, keşif gezilerinde savaşmaya, malzeme aramaya ve hayatta kalmak amacıyla diğerlerine karşı savaşmak zorunda olacaklar.

New World, Amazon’un bugüne kadarki en büyük oyunu gibi görünüyor, çünkü çeşitli savaşlar ve oyuncu etkileşimi gibi tonlarca fırsatlarla dolu.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Amazon’un yeni oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
thumb 1920 862437-oyunpat
Car Mechanic Simulator 2018, Kısa Bir Süreliğine %55 İndirimde