Minecraft Dungeons Hidden Depths çıkış tarihi açıklandı

Oyuncular, ücretsiz güncelleme ile de oyunun keyfini çıkarmaya devam edebilecekler.

Geçen yıl piyasaya sürülen Minecraft Dungeons, gerek aksiyonla dolu olması gerekse de zindan temasıyla Minecraft evrenine yeni bir soluk getirmişti. Oyun, en son DLC’sini bu ayın sonlarında alacak ve Mojang, sitesinden yaptığı bir duyuru ile Hidden Depths‘in ne zaman satışa sunulacağını açıkladı.

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons Hiddent Depths ne zaman satışa sunulacak?

26 Mayıs‘tan itibaren satışa sunulacak Hiddent Depths DLC’si, Dungeons oyuncularını yepyeni bir Okyanus biyomuna getirecek ve onları yeni düşmanlarla savaşmaya iterken, yeni yerler keşfetme görevleri de verecek. Hidden Depths, DLC listesinin beşinci üyesi olacak ve Minecraft Dungeons’ın 1. yıl dönümünde satışa sunulacak.

Ayrıca, Minecraft Dungeons aynı gün ücretsiz bir güncelleme alacak ve çeşitli yeni özellikler eklenecek. Bu özelliklerden en büyüğü ise, size zorlu anlar yaşatacak ve Raid Captain olarak bilinen yeni bir düşmanın eklenmesi. Ayrıca güçlü düşmanlar, mağlup edilirlerse hazine de sunacaklar.

Mojang, ücretsiz güncellemenin oyuna birçok yeni büyü ve görev ekleyeceğini ve Hidden Depths’e sahip olmak istemeyen oyuncuların ne olursa olsun Dungeons’ın keyfini çıkarmaya devam edebileceklerini açıkladı.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, ücretsiz güncelleme ve Hidden Depths DLC’si hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Steam
Steam açığı 2 yıl sonra nihayet düzeltildi