Bu yılki EA Play etkinliği ne zaman gerçekleşecek?

Battlefield 6 hakkında ise özel canlı yayın veya bir sunum planlanıyor.

Electronic Arts, salı günü olağan E3 tanıtım etkinliğini bu yıl yaz ayının sonlarına doğru gerçekleşeceğini duyurdu. E3 2021 yayınlarının çoğu 12-15 Haziran tarihleri arasında yapılacakken, EA Play‘in ise 22 Temmuz‘da gerçekleşeceği açıklandı.

EA Play Live-oyunpat

EA Play 2021’de hangi oyunlar duyurulacak?

Electronic Arts, Twitter’da etkinlik için bir tarih tweet’i paylaştı, ancak etkinliğin zamanlaması veya hangi oyunların bekleneceği konusunda daha fazla ayrıntı açıklamadı. Yine de, Electronic Arts’ın klasik logosuna selam vermekten çoğu oyuncu zevk almış olmalı.

Bu yılki EA Play etkinliği temmuz ayında gerçekleşebilir, ve güzel haber ise bir sonraki Battlefield oyununu bu etkinlikten önce göreceğiz gibi görünüyor. Pazartesi günü EA, Battlefield 6 hakkında haziran ayında daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını ve bunun da özel canlı yayın veya başka bir şirket sunumundaki bir bölüm şeklinde gelebileceğini söyledi. Belki de Microsoft’un beklenen E3 vitrinidir, kim bilebilir?

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Sizce bu yılki EA Play nasıl geçecek? Bu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Genshin Impact
Genshin Impact’in PlayStation 5 sürümü çok yakında