Skull and Bones yeniden ertelendi

Oyunun 2022-2023 mali yılları arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Açık dünya çok oyunculu korsan oyunu Skull and Bones, ilk kez Haziran 2017’de duyurulmuş ve 2018 sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Oyuncularda genellikle iyi bir izlenim bırakmıştı ancak Ubisoft birçok kez çıkış tarihini erteledi.

Skull and Bones

Kısa bir süre önce, Singapur’daki Skull and Bones stüdyosunun genel müdürü, zorbalık ve cinsel taciz suçlamalarının ardından görevinden azledildi. 2020-2021 yılları arasında çıkması beklenen oyun, Ubisoft tarafından bir kez daha ertelendi. Oyunun şu anda 2022-2023 yılları arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Skull and Bones neden sürekli ertelendi?

Bugünkü kazanç görüşmesi sırasında Ubisoft finans müdürü Frederick Duguet, “Skull and Bones’un 2023 mali yılı içerisinde piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Takımın yaratıcı vizyonuna inanıyoruz ve oyunu geliştirmeye devam ediyoruz.” dedi.

CEO Yves Guillemot, bir sonraki görüşmede Ubisoft’un oyunu bitirebilmek için daha fazla yardım getirdiğini söyledi: “Skull and Bones’un yere sağlam adımlarla basarak piyasaya sürülmesini sağlamak için şu anda ekiple çalışan ortak stüdyoları artırdık. Şu anda oyun üzerinde çalışan büyük bir ekip var ve 12 ay işlerin gidişatı açısından gerçekten iyi bir süre.”

Geliştirme süreci iyi bir şekilde ilerliyor olabilir, ancak yine de önlerinde uzun bir yol var. Ayrıca, Ubisoft’un 2022-2023 mali yılı 1 Mayıs 2022‘ye kadar başlamayacaktır. Daha fazla bilginin, bir sonraki Ubisoft Forward etkinliğinde paylaşılması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun sürekli olarak ertelenmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
0520 TR PR-oyunpat
Black Desert Türkiye & MENA’da yeni macera günlüğü ile birlikte bayrama özel etkinlikler başlıyor