Nier Reincarnation’ın yeni oynanış fragmanı yayımlandı

Oyunun henüz bir çıkış tarihi yok, ancak ön kayıtlar açıldı.

Nier Replicant sadece birkaç hafta önce piyasaya sürüldü, ancak seri bu oyunla bitmeyecek gibi görünüyor. Square Enix, bugün Nier Reincarnation için yeni bir oynanış fragmanı yayımladı ve dünya çapında resmi olarak ön kayıtları açtı.

Nier Reincarnation min-oyunpat

Şu anda mevcut olan bilgilere dayanarak oyunun, kendisini Cage adlı bir dünyada kapana kısılmış olarak bulan Beyazlı Kız‘ın hikayesini anlatacağını söyleyebiliriz. Yolculuğu boyunca nerede olduğunu ve nasıl orada bulunduğunu çözmeye çalışırken, ona Mama adında sevimli bir hayalet eşlik edecek.

Nier Reincarnation ön kayıt ödülleri açıklandı

Çoğu mobil oyun gibi, Nier Reincarnation da belirli kilometre taşlarına ulaştığında oyunculara bazı ödüller sunacak. Eğer 300.000‘den fazla oyuncu Reincarnation’a ön kayıt yaptırırsa, herkes şu anda herhangi bir ayrıntı paylaşılmayan gacha sisteminde kullanılacak 3.000 oyun içi mücevher kazanacak.

Nier Reincarnation’a, hem iOS hem de Android’de ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ancak Square Enix ve Applibot henüz oyun için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Bu ayın başlarında ise İngilizce yerelleştirmenin tamamlandığı, ancak yine de bazı ayarlamalar yapılması gerektiği açıklandı.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Square Enix ve Applibot’un yeni mobil oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Steam
Steam Next Fest ne zaman başlayacak?