Battlefield 6 hakkında daha fazla bilgi haziran ayında gelecek

Geliştiricinin E3 2021'e katılıp katılmayacağı henüz belli değil.

Electronic Arts, oyuncuların büyük bir merakla beklediği Battlefield 6 hakkında bu haziran ayında daha fazla ayrıntı paylaşacağını açıkladı. Resmi Battlefield hesabından paylaşılan yeni bir tweet’e göre, serinin geliştiricisi EA DICE yeni çıkacak oyun hakkında önümüzdeki ay daha fazla bilgi paylaşacak.

Aşağıda, paylaşılan tweet’i görebilirsiniz.

Şirket daha önce, hayranlarına nisan ayında yapılacak bir tanıtıma hazırlanmalarını söylediği bir duyuru paylaşmıştı. O zamanlar, açıklamanın mayıs ayında gerçekleşeceği söylenmişti ancak daha sonra belirsiz sebeplerden dolayı tarih değiştirildi.

EA, Battlefield 6 ile birlikte E3 2021’e katılacak mı?

Daha da önemlisi, E3 2021’in de 13-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Uzun süredir devam eden oyun etkinliği, geleneksel olarak geliştiricilerin Battlefield 6 gibi projelerini ortaya çıkardığı mekan olmuştur. Ancak EA DICE’ın etkinliğe katılım sağlayıp sağlamayacağı şu anda belli değil.

Battlefield 6

Geliştirici EA DICE’ın genel müdürü Oskar Gabrielson, nisan ayında paylaştığı bir blog gönderisinde yeni Battlefield oyununun şimdiye kadarki en büyük ekip tarafından geliştirildiğini söyledi ve büyüleyici bir deneyim vaat etti.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, merakla beklenen Battlefield 6 hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
1920x1080-oyunpat
IGG’den tüm çalışanlarına pandemi dönemi için destek primi girişimi