Supercell çıkaracağı 3 yeni oyunu duyurdu

Son güncelleme:

Son derece popüler olan Clash of Clans, Clash Royale ve Brawl Stars oyunlarının yapımcısı Supercell, üç yeni Clash oyunu geliştirdiklerini duyurdu.

Supercell

Supercell’in çıkaracağı oyunlar

Clash Quest

Açıklanan ilk oyun, sıra tabanlı taktiksel strateji oyunu olan Clash Quest. Oyundaki karakterler Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarında olan devler, okçular, prensler ve barbarlardan oluşuyor.

Oyun başlangıçta basit başlıyor ancak ilerledikçe çok daha karmaşık hale geliyor. Oyunun temel amacı hazır yapay zeka düşmanları yok etmek. Bunun için sınırlı sayıdaki birliğinizi kullanmanız gerekiyor ancak birliğiniz biterse kaybediyorsunuz.

Clash Mini

Sıradaki oyun Clash Mini. Geliştirici oyunun masa oyunlarına benzediğini söylüyor. Yapay zekaya karşı yaptığınız stratejide yanınızda mini karakterlerin yer alacağı oyunda karşınızdaki düşmanları yok etmek temel amacınız. Bu oyunda da klasik Clash karakterleri sizlerle olacak.

Clash Heroes

Son oyunun ismi ise Clash Heroes. Oyunda karakterlerin kontrolü tamamen sizlerde olacak. Oyunun tasarımı Diablo ve Gauntlet’e benziyor. Oyundaki amaç farklı destansı haritalarda karakteriniz ile gezerek yeni yerler keşfetmek ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmek. Aynı zamanda oyunu arkadaşlarınızla da oynayabileceksiniz.

Supercell’in çıkaracağı 3 oyunun tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Supercell’in yeni oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
169750-oyunpat
PS5 İçin Resmi Başvuru Yapıldı