Valheim VR modu açık beta olarak yayımlandı

Son güncelleme:

Iron Gate AB tarafından geliştirilip piyasaya sürülen çevrimiçi hayatta kalma oyunu olan Valheim‘ın yeni çıkan VR modu açık beta olarak yayımlandı.

Valheim

Mod betada olsa da şu anlık göze çarpan herhangi bir hata yok ve bu durumun da devam etmesi ümit ediliyor. Geliştirici ekibi, en yakın zamanda oyunun VR modunun tam sürümünü yayımlamak istediklerini duyurdu.

Valheim VR modu şimdi oynanabilir mi?

Viking temalı hayatta kalma oyunu olan oyun zaten oldukça iyi bir birinci şahıs ve üçüncü şahıs moduna sahip. Oyuncular artık yeni çıkan VR modunu da deneyebilecek. Oyunun VR modu şu anlık deneysel ve bir açık beta sürecinde, ancak denemek için indirebilirsiniz.

Valheim VR’ın en güzel tarafı ise arkadaşınız VR kullansın ya da kullanmasın, yine de onunla birlikte oynayabiliyorsunuz, ancak kenar yumuşatma, partiküller ve hareket bulanıklığı ayarlarını kapatmanız önerilir.  Arkadaşlarınızla oynamak için BepInEx kurmalısınız, ardından NexusMods sayfasındaki talimatları izlemelisiniz.

VR modunun oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Valheim’in VR modunu nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG Mobile
PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeyi aştı