Platinum Games, yeni oyunu Sol Cresta’yı duyurdu

Son güncelleme:

Platinum Games’in 1 Nisan şakası olarak kullandığı oyun resmi olarak duyuruldu ve oyundan bir de fragman yayımlandı. Sol Cresta ne zaman çıkacak? Hadi hep birlikte bakalım.

Sol Cresta

Platinum Games, Sol Cresta için yeni bir fragman yayımladı ve yakın zamanda Nintendo, PS4 ve PC platformlarında piyasaya sürüleceğini söyledi. Oyun ilk kez geçen yıl bu zamanlar 1 Nisan şakası olarak duyuruldu. Ancak bu duyurunun da şakanın devamı olma ihtimali mevcut.

Sol Cresta ne zaman çıkacak?

Oyunun henüz bir çıkış tarihi yok, ancak fragman bu ayın sonunda çıkabileceğini akıllara getiriyor. Tüm bunların aksine Japon fragmanı ise oyunun geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor. Tüm bunların gerçekliğe kavuşması için biraz daha beklememiz gerekecek. Oyunun İngilizce fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Platinum Games’in yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion 1 haftalığına ücretsiz