Borderlands 3 bu hafta sonu Stadia’da ücretsiz

Son güncelleme:

Stadia, bu hafta sonu Stadia’da Borderlands 3’ü ücretsiz oynamanıza izin vererek Free Play Days‘in geri dönüşünü duyuruyor.

Borderlands 3 Stadiada Ucretsiz Oyunpat-oyunpat

Borderlands 3 ne zamana kadar ücretsiz?

Stadia sahipleri, 8 Nisan Perşembe tarihinden 12 Nisan Pazartesi gününe kadar oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler.

Ayrıca, The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 ve The Darkest Detective de Stadia mağazasına yeni eklenen oyunlardan olsa da, oyuncuların hem 4’lü parti oluşturabildiği hem de ücretsiz şekilde oynayabilecekleri Borderlands 3’e gitmeleri daha olası gibi görünüyor. Yine de, bu hafta sonu yeni eklenen diğer iki oyunu alabilirsiniz.

Öyleyse, piyasaya sürüldüğünden beri oyunu denemek istiyor ama bir türlü alıp almamaya karar veremiyorsanız, şimdi muhtemelen birkaç arkadaşınızı toplamak ve Borderlands’in büyüleyici dünyasına dalmak için en iyi zaman!

Oyunun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Bir Stadia sahibi misiniz ve oyunu denemek istiyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Black Desert Türkiye & MENA’da Ramazan kutlamaları başlıyor