Warhammer Age of Sigmar ön siparişleri açıldı

Warhammer: Age of Sigmar piyasayı sallamaya geliyor!

Son güncelleme:

Vancouver stüdyosu ve Gasket Games’in ortak olarak geliştirdiği Warhammer Age of Sigmar, geçen yıl ağustos ayında duyurulan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun; PC, Nintendo Switch, Xbox ve benzeri platformlarda 27 Mayıs 2021‘de piyasaya sürülecek.

Warhammer Age Of Sigmar

Warhammer Age of Sigmar nedir?

Warhammer: Age of Sigmar hakkındaki en son bilgi 7 ay önce çıktı ve uzun bir süre başka bir şey duyurulmadı. Bugün ise yeni bir fragman ve ön siparişlerin açılması ile birlikte herkesi şaşırttı. Age of Sigmar’ın sunacağı şey ise, mekanikler ve özel sistemler ile birlikte çevrimiçi maçlar oluşturmak.

Yeni fragmanda birçok kart gözüküyor ve izleyenler de bu oyunu kart oyunu sanabiliyorlar. Geliştirici firma: “Kartlar yalnızca oyun menüsündeki birimleri temsil ediyor, bu bir kart oyunu değil.” diyerek bir açıklama yapma gereği duydu.

Oyunun sistem gereksinimleri ise henüz açıklanmış değil, yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Hemen aşağıdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Warhammer serisini seviyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Warzone
Call of Duty: Warzone görünmezlik sorunu geri döndü