Call of Duty: Warzone saldırı helikopterleri 3 aydan sonra geri dönüyor

Son güncelleme:

Call of Duty: Warzone saldırı helikopterleri oyuna geri döndü ancak bu durum görünmezlik hatasını yeniden geri getirmiş olabilir.

Call Of Duty Warzone Saldiri Helikopterleri Geri Dondu Oyunpat-oyunpat

Call of Duty: Warzone saldırı helikopterleri eski bir hatayı tekrar gündeme getirdi

Şu anda üç aktif Call of Duty oyununda bir sürü yeni güncelleme var. Ancak, Warzone geliştiricisi Raven Software, oyunun normal helikopterleriyle neredeyse aynı olan saldırı helikopterlerinin geri getirilmesini açıklamadı ve oyunun resmi yama notlarında da bunlardan bahsedilmiyor. 

Xbox On spikeri BennyCentral, geçen seferki gibi sorunun geri döndüğünü iddia etmek için Twitter’da haber paylaştı.

Benzer şekilde, Twitter kullanıcısı SonnenSoldat, güncellemeden sonra geri dönen görünmezlik sorununun görüntülerini yayımladı. Bununla birlikte, güncellemeden önceki videolar, ModernWarzone Twitter hesabında paylaşıldığı gibi, diğer oyuncuların da oyun içinde görünmez olduğunu gösteriyor.

Ayrıca sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Naoki Yoshida
Final Fantasy 14’ün yönetmeni Naoki Yoshida Twitch’de yayın açtı