Dying Light 2 Stay Human, ücretsiz yeni nesil yükseltmesi alacak

Oyuna PS4 ve Xbox One'da sahip olan kullanıcılar, ücretsiz yeni nesil yükseltmeden faydalanabilecek.

Son güncelleme:

Dying Light 2 Stay Human‘ı PS4 ve Xbox One konsollarında satın alan kullanıcıların, mevcut sürümü yeni nesil sürümlere ücretsiz bir şekilde yükseltme seçeneğine sahip olacağı Techland tarafından doğrulandı.

Dying Light 2 Stay Human’a PS4 ve Xbox One’da sahip olanlar, bu özellikten faydalanabilecek

Söz konusu konsol sahiplerinin yararlanabildiği ücretsiz yükseltmeler, yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesinden bu yana adeta bir kural haline geldi. Ve Techland’den bu konu hakkında, daha oyun piyasaya sürülmeden önce resmi bir onay almak da güzel.

Bu da oyunu PS4 ve Xbox One’da satın alsanız bile, yeni nesil sürümün grafiklerinden ve performansından yararlanmaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor.

Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human’ın nihayet bu yıl piyasaya sürüleceği açıklandı ve 7 Aralık‘ta; PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X | S platformlarında piyasaya sürülecek. Orijinal oyunun hikayesinden 15 yıl sonra insanlık, zombilerden kaçmayı başarmış ve çatılarda yeni bir toplum oluşturmuştur. Oyun, hedeflerine ulaşmak için gergin bir savaşa girmesi kaçınılmaz olan Aiden Caldwell’in hikayesini konu alıyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun yeni nesil yükseltme seçeneğine sahip olacağı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Rayman Legends
Rayman Legends, Nintendo Switch’e geliyor