Returnal’ın ilk bossu Phrike, en çok oyuncu ölümüne neden olan boss oldu

Paylaşılan gönderi, 9 milyondan fazla oyuncu ölümünün kaydedildiği gibi istatistikler de içeriyor.

Son güncelleme:

Geliştirici Housemarque, Twitter’da bir gönderi halinde bazı Returnal istatistikleri yayımladı. İstatistiklere baktığımızda, çoğu oyuncunun ölümüne oyunun ilk bossu olan Phrike’ın neden olduğunu görüyoruz.

Phrike, Returnal’da karşılaşacağınız ve zorluğuyla ünlü bir boss olarak biliniyor. Phrike’ı yendikten sonra, haliyle onunla tekrar savaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Dolayısıyla bu istatistik, birçok oyuncunun oyunun ilk bossunu yenmekte oldukça zorluk çektiğini ortaya koyuyor.

Returnal

Returnal’da toplamda 9 milyondan fazla oyuncu ölümü kaydedildi

Ayrıca gönderi başka istatistikler de içeriyor. 9 milyondan fazla oyuncu ölümü kaydedildi ve oyunda yaklaşık 5.5 milyon saat oynanış süresi mevcut. Ayrıca oyuncular, 1015.9 milyon düşman öldürmeyi başardıkları için kendilerini başarılı sayabilirler.

Paylaşılan istatistikler, Hollowseeker’ın oyunun en popüler silahı olduğunu da ortaya çıkarıyor. Oyunda bu silahı oldukça erken alabileceğiniz düşünüldüğünde, çoğu oyuncu bu silahla yoluna devam etmeyi tercih ediyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, açıklanan istatistikler hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Total War
Total War serisi bugüne kadar 36 milyondan fazla sattı