Synthetik 2, bu yıl Steam’e geliyor

Synthetik dünyasında kıyasıya eğlenmeye hazır mısınız?

Son güncelleme:

Synthetik 2’nin bu yaz Steam’de erken erişim olarak piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Flow Fire Games, çok beğenilen Synthetik 2 oyununun şu anda geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı. Steam üzerinden oynanabilen Synthetik, 2020’de Xbox One ve Nintendo Switch’e geçerek retro tarzı ve zorluğu nedeniyle olumlu eleştiriler aldı.

Synthetik 2

Synthetik 2’ye hangi yenilikler eklenecek?

Fragmanda gördüğümüz gibi oyun, teknolojiler ve distopik dünyanın ardında daha fazla hikâye barındırıyor. Geliştiricinin “Synthetik Universe” üzerinde çalıştığı yeni bir ilerleme sistemi, gelişmiş yetenekler ve çok daha fazlası bizleri bekliyor.

Bir diğer büyük değişiklik ise, her biri farklı teknolojiler ve silahlarla donatılmış olan robotların tanıtılmış olmasıdır ancak yeni teknolojiler ve silahlar hakkında daha fazla ayrıntı henüz mevcut değil. Flow Fire’ın da söylediği gibi, oyun içerisinde baş döndürücü sayıda içerik olacak.


Ayrıca sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Siz yeni eklenecek baş döndürücü sayıda yenilikler hakkında heyecanlı mısınız? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Resident Evil Village
Resident Evil Village’a Mercenaries modu geliyor