Assassins Creed Valhalla’nın ilk DLC’si Wraith of The Druids’in çıkışı ertelendi

Güzel haber, sadece 2 hafta.

Assassins Creed Valhalla’nın ilk DLC’si olan Wraith of the Druids, daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla iki hafta sonraya ertelendi.

Assassins Creed Valhalla için yakında çıkacak olan Wraith of the Druids DLC’si iki haftalık bir gecikmeye uğradı. Başlangıçta çıkışının 29 Nisan tarihine olması gereken DLC, 13 Mayıs tarihine ertelendi. Wraith of the Druids‘in neden bu kadar gecikmeye uğradığına ve ek iki hafta içinde tam olarak ne yapılacağına dair haberler çok az. 

Assassins Creed Valhalla

Assassin’s Creed Twitter hesabında ekip, bu ertelemenin amacının “daha iyi bir deneyim sunmak” olduğunu söylüyor. Ayrıca ekip, geliştirme sürecini açıklamak için bir makale üzerinde çalışıyor ve bu DLC için neden biraz daha beklememiz gerektiği hakkında bilgi veriyor.

Assassins Creed Valhalla Wraith of the Druids DLC’si ne zaman çıkacak?

Bu gecikmenin Valhalla’ya gelecek ikinci DLC The Siege of Paris‘in çıkış tarihini  etkileyip etkilemediğine dair resmi bir açıklama yok. İkinci DLC’nin bu yaz çıkması planlanıyor.

Assassin’s Creed Valhalla Wraith of the Druids DLC’si, 13 Mayıs tarihinde PS4, PS5, XBOX One, Xbox Series X/S, Stadia ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Wraith of the Druids DLC’sinin gecikmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty League
Call of Duty League bu yaz canlı etkinliklere geri dönüyor