Call of Duty serisinin yeni oyunu hangi zamanda geçecek?

Son güncelleme:

Raporlar, Call of Duty serisinin bu yılki yeni oyununun 2. Dünya Savaşı zamanında geçeceği ve Call of Duty: Vanguard olarak adlandırılacağı yönünde oyuncuları heyecanlandıracak bazı bilgiler içeriyor.

Call of Duty

Yeni Call of Duty oyununun ismi ne olacak?

Bu raporlar, CoD haber sitesi Modern Warzone‘dan geliyor. Kaynaklar, Call of Duty serisinin 2021 yılında çıkacak yeni oyununun bir kod adı veya çalışma adı olarak WW2: Vanguard ismine sahip olduğunu söylüyor. Bu isim gelecekte bazı şeyler netleştiğinde muhtemelen değiştirilecektir. Sledgehammer Games ise oyunun geliştirici şirketi olarak biliniyor.

Şu anda verebileceğimiz daha fazla ayrıntı maalesef olmasa da bu yeni oyunun, savaşın 1950’li yıllarda hala devam ettiği alternatif bir zaman çizgisinde mi geçeceği yoksa tarih kitaplarına mı daha bağlı kalacağı oldukça çelişkili bir mesele. Doğrulanmış raporlar tabii ki mevcut ancak resmi bir açıklama yapılmadan bu bilgilere inanmak oldukça zor.

Oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games geçen ay bir sonraki oyunun yapımına başladığını doğrulamıştı ve bu oyunu 2021‘in dördüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi planladığını söylemesine rağmen, Activision ise bu söylentiler hakkında henüz yorum yapmadı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Siz de Sledgehammer Games’in yeni çıkaracağı oyun hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Rayman Legends
Rayman Legends, Nintendo Switch’e geliyor