Assassins Creed Valhalla Wrath Of The Druids DLC çıkış tarihi

Season Pass sahipleri, DLC'ye biraz daha erken kavuşacaklar.

İlgi çekici hikaye ve inanılmaz açık dünyası ile oyuncuların beğenisini kazanmış RPG oyunu Assassins Creed Valhalla‘nın devasa evreninde, hikayeyi tamamladıktan sonra bile her zaman keşfedilecek yerler mevcut. Ubisoft, yayımlayacağı DLC ile oyunculara, oyuna geri dönmeleri için yeni bir fırsat yartıyor: Wrath Of The Druids.

Yeni ücretli DLC Wrath Of The Druids, sizi 9. yüzyıl İrlanda’sına götürüyor. Ancak yine de yakından tanıdığınız Eivor ile oyuna devam edeceksiniz. Eivor, İrlanda Kralı’ndan bir mektup aldıktan sonra İrlanda’ya seyahat edecek.

Assassins Creed Valhalla

Assassins Creed Valhalla Wrath Of The Druids çıkış tarihi

Uzun bir bekleyişin ardından Ubisoft sonunda Wrath Of The Druids DLC’sinin çıkış tarihini açıkladı. Season Pass sahibi olan PC oyuncuları, 12 Mayıs saat 03.00 itibarıyla DLC’ye biraz erken kavuşacaklar. Season Pass’e sahip olmayanlar ise DLC’yi 13 Mayıs saat 12.00‘da deneyimleyecekler.

Öte yandan, konsol oyuncuları DLC’yi ele geçirmek için yerel saatle 00.00’a kadar beklemek zorunda kalacak.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun pandemi dönemindeki ivmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Kena Bridge of Spirits
Kena Bridge of Spirits hakkında yeni açıklamalar