Call of Duty Warzone ban dalgası 15.000 oyuncuyu daha vurdu

Son güncelleme:

Call of Duty Warzone’da ban dalgası esmeye devam ediyor. Geliştirici Raven Software, 15.000 hesabın daha yasaklandığını açıkladı.

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone’da geçen ay kaç oyuncu yasaklandı?

Yakın zamanda paylaştığı bir tweet’te stüdyo, yeni bir yasaklama dalgasının oyuna vurduğunu ve 15.000 hesabın daha yasaklandığını ve gelecekte daha fazlasının da geleceğini söyledi.

Bu sayı size fazla gibi gelebilir, ama stüdyonunu verdiği en büyük ceza bu değil. Şubat ayında toplamda 60.000 hesap yasaklandı.

Warzone, son aylarda saldırılar ve çeşitli istismarlar ile sürekli olarak mücadele etmeye devam etti. Hileleri bir kenara bırakırsak, bazı oyuncular oyun içerisinde oldukça kötü şöhrete sahip görünmezlik açığından da faydalandılar.

Tüm bunlar, DMR / Mac-10 ve FFAR / AUG metalarının durgunlaştırıcı etkileriyle birleştiğinde, bazı oyuncuların “Fix Warzone” kampanyasını başlatmalarına ve oyun içinde oluşturdukları klanları endişelerini yansıtacak şekilde değiştirmelerine yol açtı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Raven Software’ın acımasızca estirdiği ban rüzgarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone mobil sürümü gelebilir