VALORANT Gece Pazarı ne zaman geliyor?

Son güncelleme:

VALORANT Gece Pazarı çıkış tarihi, yeni harita ve yeni ajan hakkında bilgiler sızdırıldı.

Valorant

Geçtiğimiz yıl Riot Games, oyuncuların rastgele gelen 6 skini normal fiyatından ucuza almanızı sağlayan Gece Pazarı konseptini tanıttı. Gece Pazarı’na gelen skinler her oyuncu için bambaşka indirimde ve çeşitte geliyor. Gece Pazarı, her zaman belirli süreliğine vitrinlerde kaldı.

Neyse ki son sızıntılara göre herkesin çok sevdiği Gece Pazarı oyuna geri dönüyor. Bunun dışında VALORANT, 2. Bölüm 3. Kısım güncellemesi ile Foxtrot adında bir harita ve bir de yeni ajan tanıtacak.

VALORANT Gece Pazarı dönüş tarihi

Riot Games resmi olarak Gece Pazarı için bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak Twitter’daki bir sayfaya göre, Gece Pazarı bu gece geri gelecek ancak oyunculara sevdikleri skinleri almaları için yalnızca birkaç gün verilecek.

Foxtrot haritası ve yeni ajan

Riot Games’in yeni bir harita üzerinde çalıştığını zaten biliyorduk. Twitter sayfalarına göre gelmekte olan haritanın ismi Breeze. Haritanın tropikal temalı olması tahmin ediliyor.

Yeni haritanın yanı sıra VALORANT, oyuncuları yaklaşan 2. Bölüm 3. Kısım güncellemesinde yeni bir ajanla tanıştırmayı düşünüyor. Gelecek olan haritanın tropikal temalı olduğu göz önünde bulundurulursa yeni ajanın da Karayip kökenli olması kuvvetle muhtemel.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Gece Pazarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC ne zaman çıkacak?