Dying Light 2’nin haritası orijinal oyundan daha büyük olacak

Son güncelleme:

Dying Light 2’deki haritanın, orijinal oyundan dört kat daha büyük olacağı ve birçok kalite iyileştirmeleri içereceği açıklandı.

Dying Light 2

Haber, geliştirici Techland tarafından, yapılan bir röportaj sırasında resmi olarak doğrulandı. Röportaj sırasında, önde gelen geliştiriciler, zombi hayatta kalma oyunu hakkında bazı yeni ayrıntılar da paylaştı.

Dying Light 2’nin haritası ne kadar büyük?

Oyunun haritasının kapsamı hakkında konuşan Burdka: “Oyundaki haritanın orijinal oyundan dört kat daha büyük olduğu tahmini, sağlayabileceğimiz en kesin tahmindir. Oyunun haritası çok daha fazla keşif fırsatı sunuyor, bu nedenle şehir olduğundan daha büyük hissediliyor.”

Dying Light 2

Dying Light 2 hikayesi kaç saat sürecek?

Baş Oyun Tasarımcısı Tymon Smektała, oyuncuların eğer acele ederlerse hikayeyi yaklaşık 20 saat içinde bitirebilmeleri gerektiğini söyledi. Ancak, eğer oyuncular haritayı tam anlamıyla keşfetmek için zaman ayırırlarsa, bundan 2-3 kat daha fazla zaman harcamaları gerekeceğini de ekledi.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Yeni çıkacak Dying Light oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2 Stay Human
Dying Light 2 çıkış tarihi açıklandı