Apex Legends Sezon 9’da tonlarca Titanfall içeriği geliyor

Son güncelleme:

Apex Legends kesinlikle harika bir yıl geçirdi ve hayran topluluğunun en çok talep ettiği özelliklerden bir tanesi yolda gibi görünüyor, daha fazla Titanfall! Apex Legends Sezon 9‘da oyuncuları neler karşılayacak? Gelin hep birlikte bakalım.

Apex Legends

Apex Legends 9. Sezon ile Titanfall’a yeni bir bakış

Titanfall, Titanfall 2 ve Apex Legends oyunları aynı evreni paylaşıyor, ancak Apex ilk piyasaya sürüldüğünden beri iki yıl boyunca diğerlerinden oldukça ayrı tutuldu. Oyunun kıdemli yazarı Ashley Reed, oyunların çok yakından bağlantılı olduğunu belirtti. 

Reed: “Titanfall’da gerçekleşen şey bir savaş.” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Apex ise gerçekleşen savaştan sonra geçen bir şey.” Reed daha sonra, Respawn’ın Titanfall içeriklerini Apex’e kapsamlı bir halde getirmek istediğini söyledi.

Apex’in oyun yönetmeni Chad Grenier: “Gelecek sezon yani Sezon 9’da, oyuna geri dönen tonlarca Titanfall içeriği göreceksiniz. Daha önce bazı insanlara söyledim. Eğer bir Titanfall hayranıysanız, kesinlikle yeni sezon sizi tatmin edecek.” dedi.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Apex’in Titanfall’a karşı olan ilgisini nasıl buluyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Infinite Lagrange
Infinite Lagrange 21 Nisan’da piyasaya sürülecek