Resident Evil Village yeni oynanış videosu yayımlandı

Son güncelleme:

Resident Evil Village oynanış videolarına bir yenisi daha ekleniyor. Video, yeni düşmanları, mekanikleri ve ortamları gösteriyor.

Resident Evil Village

Resident Evil Village oynanış videosu neler içeriyor?

Resident Evil Village’in çıkış tarihine yaklaştıkça, Capcom oyun hakkında daha fazla içerik yayımlamaya başladı. 5 dakika süren oynanış videosunda bizlere yeni düşmanlar, yeni mekanlar, bazı mekanikler ve tabii ki Lady Dimitrescu gösteriliyor.

Video esas olarak Dimitrescu Kalesi çevresinde gizlice dolaşan, Lady Dimitrescu’yu takip eden ve sonunda bir telefon görüşmesi ile casusluk yapan Ethan Winters‘tan oluşuyor. Ayrıca kanlı şarap mahzeninde birkaç düşmanla silah kullanan zombilerle savaşan karakterimiz de videoda yer alıyor.

Oynanış videosu iki ilginç mekaniği de ortaya çıkarıyor. Oyunda her zamanki düşmanlardan olan zombilerin silahlarını artık ellerinden düşürebileceğiz. Böylece zombiler daha az hasar verecekler.

Oyun, 21 Mayıs tarihinde; Xbox One, Playstation 4, Xbox Series X, PlayStation 5 ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Resident Evil serisinin yeni oyunu hakkında düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty
Call of Duty: Warzone saldırı helikopterleri 3 aydan sonra geri dönüyor