Ubisoft, gTV adıyla kendi İngiltere kanalını açıyor

Birçok ünlü isim, kanalda olacak.

Oyun dünyasının baş yapıtlarından birisi Assasin’s Creed ile kendini duyurmayı başarmış Ubisoft, 15 Nisan‘da gTV adlı kendi çevrimiçi kanalını açacağını duyurdu. Kanal, içeriklerini İngiltere hesaplarında Twitch, YouTube, Twitter, Facebook ve Instagram’da yayımlayacak.

Ubisoft gTV

Ubisoft gTV’de bulunacak programlar

Yapılan basın açıklamasına göre, gTV‘nin asıl amacı vide oyunları kültürünü eğlenceli bir şekilde insanlara aşılamak. Açıklanan şovlar arasında, genellikle komedyenler var. İlk şovlardan biri, Babatunde Aleshe’nin ev sahipliği yaptığı ve ünlülerin de bulunacağı bir doğaçlama programı olan CafeXP olacak.

Ayrıca Jay-Ann Lopes’un ev sahipliğinde, konukları; sağlık, spor ve oyunlarla ilgili konuları keşfetmeye davet eden bir talk show da kanalda bulunacak.

Daha da derine inersek, Fragments adlı bir belgesel dizisi, İngiltere e-spor dünyasından insanların hikayelerine odaklanacak. Frankie Ward tarafından sunulan Versus ise, Twitch ve YouTube fenomenlerini çeşitli e-spor oyunlarında karşı karşıya getirecek. Son olarak aRTY‘ye gelirsek, odağu video oyunu olan birden fazla sanatçıya yer veren bir program olacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Şirketin yeni kanalında bulunacak programları sevdiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077’nin yeni oyun yönetmeni, görevine başladı