Fallout 4’te artık Lady Dimitrescu olarak oynayabilirsiniz

Karakterin modellemesi birebir aynı.

Bugünlerde çok az oyun karakteri Resident Evil Village‘dan Lady Dimitrescu kadar tanınabilir. Oyunun yayımlanmasından birkaç ay önce Capcom, 2,9 metre boyundaki vampir kadını herkesin tanımasını sağladı. Ve şimdi oyuncular, yeni bir mod sayesinde Fallout 4 içerisinde Lady Dimitrescu olarak oynayabilecekler.

Fallout 4 Lady Dimitrescu

Fallout 4 için yeni bir fan projesi yayımlandı ve PC oyuncularının, Fallout dünyasında söz konusu mutant kontes olarak oynamalarına izin veriyor.

Dimitrescu, tamamen yeni bir yüz gibi birkaç tane varyasyona daha sahip.. Elbisesinin üstündeki şu kolyeye ve koyu gül iğnesine bir bakın. Siyah şapkası ve eldivenlerinden bahsetmeye bile gerek yok.

Fallout 4 Lady Dimitrescu modu nasıl indirilir?

Fallout 4 oyuncuları, karakterin yüzünü kendi zevklerine göre seçebilir ve uzun vampir annenin orijinal veya kendi oluşturdukları versiyonunu deneyebilirler.

Lady Dimitrescu modunu Nexusmods sayfasından indirebilirsiniz. Her zamanki gibi uyarımızı yapalım. Oyunu bozmamak için dosyaları lütfen dikkatli kullanın.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Daha Resident Evil Village çıkmadan bir kötü karakterin başka oyuna eklenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 DLC paketleri sızdırıldı