Subnautica Below Zero resmi fragmanı yayımlandı

Dondurucu soğukta hayatta kalmaya hazır mısın?

Subnautica geliştiricisi Unknown Worlds, yakında çıkacak devam oyunu olan Subnautica Below Zero için yeni bir sinematik fragman yayımladı.

Fragman, hayranların devam oyununda neler beklemesi gerektiğini bir sinematik ile gösteriyor. Ana karakterin bu yeni dünyada yüzleşmek zorunda kaldığı yaratıklarla savaşırken bulunduğu zor şartları ve çok daha fazlasını bizlerle paylaşıyor.

Subnautica Below Zero

Bu yeni yaratıklar arasında Sea Monkeys, Snow Stalkers ve daha birçok tuhaf yaratık bulunuyor. Oyuncular, bu garip uzaylı dünyasında sıkışmış Alterra Seatruck rolünü üstlenecekler.

Subnautica Below Zero ne zaman çıkıyor?

Bellow Zero; keşfedilecek ve çözülecek yepyeni bir hikaye, yeni dünyalar, teknolojiler ve çok daha fazlasını sunuyor. Bu oyun aslında orijinal oyunun bağımsız bir genişletmesiydi ve 2 yıldan uzun bir süredir erken erişimdeydi. Ancak oyun sonunda çıkış yapıyor.

Subnautica Below Zero; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Nintendo Switch platformlarında 14 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Yayımlanan fragman itibarıyla oyunu nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Genshin Impact
Genshin Impact’in PlayStation 5 sürümü çok yakında