The Coalition, bir süreliğine yeni oyun duyurmayacağını açıkladı

Stüdyo, özellikle Unreal Engine 5 ile ilgilendiğini de belirtti.

Gears of War geliştiricisi The Coalition, yakın gelecekte herhangi bir oyun duyurusu yapmayı planlamadığını açıkladı.

Yakın tarihte paylaştığı bir blog gönderisinde stüdyo, oyunlarını yeni nesil odaklı olarak geliştirmek istediğini ve özellikle de Unreal Engine 5 ile ilgilendiğini söyledi. Geliştirici, bunun oyunculara mümkün olan en iyi oyun performansını sağlayacağını belirtti.

The Coalition

The Coalition neden oyun veya proje duyurusu yapmayacak?

Stüdyo, “Gears of War, geçen yıl Unreal Engine geliştirmesinde her zaman ön safhalarda yer aldı ve bu geleneği devam ettirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda ise çok sayıda yeni proje planlarımız var.” dedi.

Ancak The Coalition, böyle bir değişimin büyük bir girişim olacağını vurgulayarak, bir süreliğine yeni oyun veya proje üzerinde çalışmayacağını da sözlerine ekledi. Gönderide şu anda birden çok yeni proje üzerinde çalıştığını belirtmesine rağmen, önümüzdeki E3 2021‘de geliştiriciden gelecek herhangi bir açıklama olasılığını yok ediyor gibi görünüyor.

Buna rağmen geliştirici; yeni karakterler, haritalar ve özel etkinliklerle Gears 5 için büyük güncellemelerin yolda olduğunu söyledi. “Yıl sonuna kadar heyecan verici içeriklerin yanı sıra, bazı mağaza güncellemeleri de alacağız.” dedi.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, stüdyonun herhangi bir oyun duyurusu yapmayı planlamaması hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
James Donkey 325RS İnceleme