Galactic Civilizations 4 duyuruldu

Oyunun yapısı, GalCiv 3'e göre biraz daha değişmiş gibi görünüyor.

Stardock‘un 4X strateji oyunu Galactic Civilizations 4 bu yaz erken erişime girecek. Stardock bugün erken saatlerde yeni oyununun duyurusunu yaptı. Serinin yeni oyunu nerdeyse 90’ların başından beri biliniyordu. Tam sürümünün önümüzdeki yıl çıkması beklenen oyun, bu haziran bir alfa sürümü ile oyunseverlerin karşısına çıkmayı planlıyor.

Galactic Civilizations 4-oyunpat

GalCiv 4, GalCiv 3’ün yıldızlararası imparatorluğunu önemli şekilde detaylandıracak. Stardock CEO’su Brad Wardell “Önceki versiyonlarda, bilgisayar yapay zekası, diğer medeniyetler anlamına geliyordu. Şimdi ise her medeniyet kendine ait yüzlerce karakterden oluşuyor.” dedi

Oyunun yapısı biraz değişmiş olsa da, 4X türünün temelleri hala yerli yerinde durmaya devam ediyor. Amacınız yeni teknolojileri araştırmak, alanları keşfetmek, bulduklarınızı kullanmak, imparatorluğunuzu genişletmek ve rekabeti ortadan kaldırmaktır.

Galactic Civilizations 4 ne zaman çıkacak?

Galactic Civilizations 4 bu haziran ayında erken erişime girecek. Stardock, “erken” kelimesinin gerçekten erken anlamına geldiğini ve alfa sürecini oyunculardan geri bildirim almak için başlattığını belirtti. Galactic Civilizations 4’ün fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

https://youtu.be/0qPGcO514Us

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Ayrıca, Civilizations serisinin yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
NieR Replicant
NieR Replicant Number 6 Boss rehberi