Ghost Recon Breakpoint için iki büyük güncelleme yolda

Son güncelleme:

2019’da piyasaya sürülen Ghost Recon Breakpoint, sıkıcı oynanışı ve tasarımıyla genel olarak kötü eleştiriler aldı. Bunun üzerine geliştirici Ubisoft, oyunu oyuncu geri bildirimlerine göre güncellemeye devam edeceğine söz verdi ve şimdi ise bu yıl nelerin değiştiğini açıkladı.

Ubisoft, geçtiğimiz ay Ghost Recon Breakpoint’in 2021 boyunca birkaç güncelleme alacağını yineledi ve şimdi bir yol haritası yayımlandı. Bu yıl için planlanan iki büyük güncelleme var: “The Teammate Experience” ve Ubisoft’un şu an için gizli tuttuğu bir sonbahar güncellemesi.

Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint’e gelecek güncellemeler neler?

The Teammate Experience güncellemesi, özellikle yapay zeka takım arkadaşlarına yönelik iyileştirmelere odaklanan bir güncelleme. Ubisoft, takımınız için yeni bir XP ilerlemesi keşfedebileceğinizi ve oynarken yeni pasif becerilerin ve yeteneklerin kilidini açabileceğinizi söylüyor.

İlk güncelleme baharın sonunda gelecek şekilde ayarlandı ve her iki yama da tüm oyuncular için ücretsiz olacak. Ghost Recon Breakpoint şu anda Ubisoft Store’dan (veya Ubisoft + ile ücretsiz) ve Epic Games Store’dan temin edilebilir.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Sizce oyuna gelecek güncellemeler gerekli mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Halo Infinite
Halo Infinite’in çıkış tarihi duyuruldu