Nintendo Switch Pro’nun çok yakında açıklanması bekleniyor

Yeni konsolun daha büyük bir ekrana ve Nvidia'nın DLSS teknolojisine sahip olacağı iddia ediliyor.

Yayımlanan yeni bir rapor, Nintendo’nun gelecek ay gerçekleşecek E3 etkinliğinden önce, eskisine göre daha güçlü bir performans sağlayacak Nintendo Switch Pro konsolunu doğrulayacağını iddia ediyor.

Nintendo Switch Pro özellikleri ne olacak?

Aylardır, Nintendo’nun Switch’in daha güçlü ve performanslı bir versiyonu üzerinde çalıştığı söylentileri yayılmaya devam ediyor. Durumu takip edenler ise, Switch Pro olarak adlandırılan yeni konsolun daha büyük bir ekrana ve Nvidia’nın DLSS teknolojisine sahip olacağını bildiriyor. Nintendo ise bu duruma karşı sessizliğini korumaya kararlı gibi görünüyor.

Nintendo Switch Pro min 1-oyunpat

Yeni bir Bloomberg raporu, Switch’in yeni versiyon duyurusunun çok yakında yapılacağını iddia ediyor. Bu açıklamayı yapmalarının arkasındaki neden, Switch konsolunun ve geliştiricilerin ise oyunlarını üç hafta sonra gerçekleşecek E3 etkinliğinde neler yapabileceğini göstermek istemeleri.

Bir Switch Pro almaya istekli olan oyuncular, bu söylentilerin doğru olup olmadığını çok yakında anlayacaklar. Aynı rapor, konsolun yeni sürüm üretiminin temmuz ayında başlayacağını ve eylül ayında satışa çıkabileceğini de iddia ediyor. Fakat dediğimiz gibi, şu anda Nintendo tarafından bu konuya ilişkin hiçbir açıklama yok.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Nintendo’nun yeni konsolu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Destruction AllStars
Destruction AllStars’a çevrimiçi botlar ekleniyor