Scarlet Nexus demosu ilk olarak Xbox’ta yayımlanacak

Oyunun PlayStation demosu 28 Mayıs'ta yayımlanacak.

Bandai Namco, anime aksiyon oyunu Scarlet Nexus için bu ayın sonlarına doğru çıkacak olan bir demo sürümü duyurdu. Demo, PlayStation konsollarına gelmeden bir hafta önce Xbox’ta çıkışını yapacak, ancak demonun sınırlı süreliğine olup olmadığı hakkında henüz bir bilgi yok.

Scarlet Nexus ne zaman Xbox’a gelecek?

Scarlet Nexus demosu 21 Mayıs tarihinde Xbox Series X/S ve Xbox One konsollarına gelecek. Gelecek hafta, yani 28 Mayıs‘ta ise PS5 ve PS4 kullanıcılarına sunulacak. Şu anda PC platformu demo sürümü için herhangi bir bilgi yok, ancak oyunun tamamlanmış hali 25 Haziran‘da yukarıda saydığımız tüm platformlarda piyasaya sürülecek.

Scarlet-oyunpat

Scarlet Nexus, geçen yıl bir Xbox Series X vitrininde, Yakuza: Like A Dragon lansmanı ile birlikte önemli bir Japon oyunu olarak ortaya çıktı. Oyunda, Other Suppression Force’un bir parçası olan Yuito Sumeragi ve Kasane Randall olmak üzere iki oynanabilir karakteri canlandırıyorsunuz.

Brainpunk türünde bir gelecekte yer alan aksiyon oyunu, karakterlerin psiko-kinetik yeteneklerini kullanarak düşmanlara çevredeki parçaları hareket ettirerek saldırma gibi çeşitli yeteneklerine de ev sahipliği yapıyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Bandai Namco’nun anime aksiyon oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Activision
Activision, 350.000 Call of Duty hesabını yasakladı