Oddworld Soulstorm 1.050.000 güncellemesi yayımlandı

Son güncelleme:

Oddworld Soulstorm’un hataları düzelttiği 1.050.000 güncellemesi PS5 için yayımlandı. Bu güncellemenin, hayranların lansman sırasında karşılaştığı bir takım sorunları çözmesi bekleniyor.

Oddworld Soulstorm

Oddworld Soulstorm 1.050.000 güncellemesi hangi sorunları ortadan kaldırıyor?

Playstation Plus’ta yayımlanmasıyla birlikte birçok insan, Oddworld Inhabitants‘ın yeni oyunu Soulstorm‘u oynamaya başladı. Büyük ilgi gören oyunda, ilk günden birçok hata ile karşılaşan oyuncuların geri bildirimleri neticesinde yeni bir güncelleme ortaya çıktı.

Lorne Lanning’in oyunda karşılaşılan hataları çözmesi için çıkardığı 1.050.000 güncellemesi ile beraber sorunların hemen hemen çoğunun ortadan kalkması bekleniyor.

Bu yamanın ne içerdiğine dair net ayrıntılara sahip değiliz. Lanning’in lansman sonrası attığı tweet de bugün yayımlanan güncelleme ile sorunların birçoğunu çözeceğini öne sürdü. Lanning, ortaya çıkabilecek yeni hataların kendilerine bildirilmesi konusunda oyunculardan yardım istiyor.

Ayrıca, Oddworld Soulstorm çıkış fragmanı yayımlandı adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Oddworld Inhabitants’ın yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends Sezon 9’da tonlarca Titanfall içeriği geliyor