Borderlands filminin hikayesi, oyununkiyle aynı olmayacak

Son güncelleme:

Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford, yakın zamanda vizyona girecek Borderlands filminin hikayesinin, sevilen video oyunu serisiyle tamamen aynı olmayacağını doğruladı.

Borderlands

Pitchford, filmin resmi planının yayımlanmasının ardından kısa bir açıklama yapmak için 6 Nisan’da Twitter’da bir tweet paylaşarak: “İlgilenenler için; Borderlands Sinematik Evreni, Borderlands Video Oyunu Evreni ile aynı değil.” dedi.

Pitchford’un yorumu o zamandan beri oyuncuların eleştirileriyle karşılandı ve bunlardan biri de Gearbox’ı “sevdiğimiz her şeyi berbat etmeye” karar vermekle suçladı. Pitchford’un aşağıdaki yanıtına göz atın.

Dün Lionsgate, aktör Edgar Ramirez’in, oyunun evreninin en büyük silah üreticisinin kurucusu Atlas rolü için seçildiğini açıkladı. Lionsgate ayrıca filmin resmi özetini de açıkladı.

Borderlands film özeti

Özetin bir bölümü, film karakterlerinin bir araya gelerek “hayal edilemez gücün anahtarını elinde tutan kayıp kızı bulmak ve korumak için uzaylı canavarlar ve tehlikeli haydutlarla savaşmak zorunda olan bir grup beklenmedik kahraman” haline geleceğini belirtiyor. Evrenin kaderi onların ellerinde olabilir.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunun yeni çıkacak filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Hideo Kojima
Hideo Kojima yeni oyunu için Xbox ile görüşüyor