Castle Crashers geliştiricileri Alien Hominid oyununu duyurdu

Castle Crasher geliştiricilerinden "arcade shooter" oyunu geliyor

Alien Hominid

Castle Crashers stüdyosu Behemoth, beşinci oyununu bugün duyurdu ve bu duyuru ile stüdyo, köklerine geri döndü. Alien Hominid Invasion, başlangıçta (dabs brow) 2004’te piyasaya sürülen yeni eski Newflash özüne geri dönüyor. O zamandan beri PS2, Xbox, Game Boy Advance, iOS, GameCube gibi diğer platformlarda çeşitli oyunlar yayımlanmıştı.

Her neyse, bu yeni oyun, bir Alien Hominid oyunu olsa da, basit bir geri çekilme gibi görünmüyor. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz, oyunun yayımlanan fragmanının açıklamasında, stüdyo bunun bir “co-op arcade shooter oyunu” olduğunu ve “stüdyodaki ilk oyunu Alien Hominid HD’nin tamamen yeni bir hayal gücü olacağını” belirtmiş.

Oyun hakkında şu anda bildiğimiz tek şey bu, tek fark PAX East ve EGX Rezzed’de oynanabilir. Stüdyonun en son yayımladığı oyun ise Pit People oyunu idi. Tabii stüdyonun en popüler oyunu ise hiç kuşkusuz Castle Crashers. Geliştiricilerin bu yeni duyurulan oyunundan da güzel işler ortaya çıkacağına eminiz. Tüm güncel oyun haberleri ve rehberleri için sitemizi takipte kalın.

 

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.