Ticket to Ride, Carcassonne ve Pandemic önümüzdeki hafta ücretsiz

Epic Games Store'dan haftaya 3 ücretsiz oyun!

Son güncelleme:

Üç sevilen masa üstü oyunu, 6 Şubat’tan başlayarak önümüzdeki hafta Epic Games Store’da “ücretsiz oyunlar” başlığı altında kullanıcılara sunulacak.

Epic Games Store, 2018’in sonlarından yani kuruluşundan bu yana, sadece özel başlıklar ve ücretsiz oyunlar aracılığıyla çok çeşitli kullanıcıları platformuna getirmek için değil, aynı zamanda yayıncı ve stüdyoları da getirmek için oldukça çabaladığı ortada. Hatta bazı büyük stüdyolar ve yayıncılar ile iş birlikleri yaparak bazı oyunlar sadece bu platformda bile yayımlandı. Epic, büyük AAA sürümlerinden daha küçük indie oyunlarına kadar her şeyi bu mağazaya getirirken, geliştirici Asmodee Digital, gelecek hafta en iyi oyunlarını ücretsiz olarak sunarak Epic Games Store’a yeni bir oyun türü getiriyor.

Haftaya 3 yeni oyun Epic Games Store’da!

Yayıncı Asmodee Digital, Ticket to Ride, Carcassonne ve Pandemic’in dijital sürümlerinin Epic Games Store’da 6 – 13 Şubat 2020 arasında ücretsiz olarak verileceğini açıkladı. Epic Games Store kullanıcılarına masa oyunları dünyasına dalmak için mükemmel bir şans veren bu stüdyonun verdiği oyunlar, kimilerimizce zaten klasikleşmiş durumda.

Asmodee Dijital CEO’su Pierre Ortolan yaptığı açıklamada “Tutkumuzla gittikçe daha fazla yerde almayı hedefliyoruz” dedi. Ortolan, şirketin Epic Games ile ortaklığını oyunlarını mağazaya getirmesi ile Asmodee’nin “Sevdiğimiz türlerin yeni kitlelere ulaşmasını” mümkün kılacağını ve geliştirici ekibinin “büyük ikonik dijital masa oyunu uyarlamaları” seçmek istediğini de sözlerine ekledi.

Ticket to Ride Fragmanı

Pandemic fragmanı

Carcassonne fragmanı

Önceki Epic Games Store ücretsiz oyunları gibi, ücretsiz oyunları edinmek için yapmanız gereken tek şey, 6 – 13 Şubat tarihleri arasında Epic Games Store hesabınıza giriş yapın ve oyunları kendi sayfalarından tek tuşla kütüphanenize ekleyin. Bu kadar basit. Ha bu arada, unutmadan hatırlatalım. Şu anda Epic Games Store’da Farming Simulator 2019 ücretsiz. Oyunu kütüphanenize kalıcı olarak hemen bu linkten eklemeyi sakın unutmayın!

Tüm ücretsiz oyun haberleri için Oyunpat’ı takipte kalın. Sizlere daha fazla ücretsiz oyun haberlerini ulaştırmayı hedefliyor olacağız. Sağlıcakla!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Xbox xCloud
Xbox xCloud, iOS ve PC platformlarına geliyor