Electronic Arts, 2021 mali yılında 14 oyun yayınlamayı planlıyor

Şirket, en çok sevilen oyunların remastered sürümleri üzerine çalışmalar yapıyor

Son güncelleme:

Electronic Arts, en son finansal çağrı konferansı sırasında 2021 mali yılında 14 oyun yayınlamayı planladığını belirtti. Bu, temel olarak bu oyunların 1 Nisan 2020 ve 31 Mart 2021 arasında çıkacağı anlamına geliyor.

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla EA, FIFA ve Madden dahil olmak üzere dört spor oyunu yayınlayacak. EA ayrıca, diğer dört büyük oyunun yanı sıra üçüncü taraf / indie geliştiricilerinden dört oyun yayınlayacak. Yayıncı ayrıca iki tane de mobil oyun yayınlayacak.

FIFA-20-Görüntü

Burada ilginç olan şey, EA’nın favori oyunlarını yeniden düzenlenmiş sürümleri yani remastered sürümleri üzerinde çalıştığını doğrulandı. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, şu anda geliştirilmekte olan bir Command & Conquer remastered & remake oyunu var. Bunun dışında, EA’nın başka hangi oyunları yeniden düzenleyeceği konusunda herhangi bir fikre sahip değiliz.

Öte yandan EA, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın beklentilerini aştığını belirtti. Oyun, çıkışından bu yana 8 milyondan fazla kopya sattı (orijinal beklentiler 6-8 milyon kopya arasındaydı). Yayıncı ayrıca oyunun 31 Mart 2020’ye kadar 10 milyon adet satış sayısını aşmasını da bekliyor. Hani, biz belirtelim.

Son olarak, EA, geniş oyuncu tabanının taleplerini karşılamak için Star Wars serisini de (çok şükür) genişletmeyi planlıyor. Hep birlikte daha kaliteli EA oyunları görmek dileği ile…

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin PS5 sürümünün çıkışı ertelendi