Sea of Thieves 2. sezonu ne zaman geliyor?

Son güncelleme:

Sea of Thieves’in yeni yayımlanan fragmanı gösteriyor ki, oyunun 2. sezonu önümüzdeki haftalarda başlıyor. Geliştirici Rare’ın, 2. sezon ile birlikte oyuna getirme sözü verdiği büyük güncelleme neler sunacak? Gelin, hep birlikte inceleyelim.

Sea of Thieves

Geliştirici Rare, 15 Nisan‘da piyasaya sürülecek yeni sezon hakkında paylaştığı bilgilerle oyuncuları merakta bırakmıyor ve son yayımlanan fragman ise ikinci sezondan neler bekleyebileceğimize dair bazı ipuçları içeriyor.

Sea of Thieves 2. sezon ile eklenecekler

Ücretsiz aşamada, okyanusta çeşitli görevleri tamamlayarak ilerleyebileceğiniz, ayrıca ücretli Plunder Pass satın alarak da kilidini açabileceğiniz Pirate Emporium eşyaları ile özel kozmetiklerden oluşan 100 seviye ve çok daha fazlası, siz denizcileri bekliyor.

Yayımlanan fragman, gelecek güncellemenin oyuncuların varil içerisindeki saklanmasına olanak tanıyacağını gösteriyor, ayrıca yeni eklenecek bazı kozmetik eşyalara da göz atmamızı sağlıyor.

Oyun, özellikle evimize kapandığımız bu pandemi döneminde büyük ilgiyi kendine çekmeyi başardı. Ayrıca 20 milyon oyuncuya ulaştı ve üçüncü yıl dönümünü de kutladı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!
Siz yeni sezon için heyecanlı mısınız? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
0429 TR BDM PR-oyunpat
Black Desert Mobile dünya ticaret sistemi tüccarlığını tanıttı