Final Fantasy 14’ün yönetmeni Naoki Yoshida Twitch’de yayın açtı

Anime izleyenler belki ne dediğini anlamıştır.

Son güncelleme:

Final Fantasy 14’ün yönetmeni olan Naoki Yoshida kısa süre önce kurabiye pişirmek, oyun oynamak ve şarap içmek için Twitch’de yayın açtı ve 7 saat boyunca yayında sevenleriyle buluştu.

Naoki Yoshida

Naoki Yoshida hangi kanalda, ne zaman yayındaydı?

Yayın, birkaç gün önce NGC’nin Twitch kanalında gerçekleşti. Yoshida, önce Craftsman’s Aprons karakteriyle kurabiye pişirdi, sonra da izleyicilere Free Company’nin konutunu gezdirdi.

Çok duyum aldığını söylediği kahve kurabiyelerini yapmak için bir saat harcadı. Ayrıca Yoshida’nın yemek yaparken saçma yüzler yapma ve şarap içme takıntısı var gibi duruyor. Yoshida’ya göre, 2018 Napa Vadisi kırmızısı şarap ile kahve kurabiyeleri harika bir şekilde eşleşiyor.

Eğer siz de aynı kurabiyelerden yapmak istiyorsanız, aşağıya bakabilirsiniz.

Yoshida ayrıca, Unreal Titan’ı geliştiren Free Company ekibi ile birkaç kez Final Fantasy 14 oynadı. 7 saat 15 dakikanın ardından yayını sonlandırmadan önce, soru-cevap kısmına da vakit ayırdı. Yayının tamamı tabii ki Japonca. Denilenler anlaşılamasa da Yoshida’nın hareketleri ve tepkileri ile gayet eğlenceli bir yayın oldu. 

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Naoki Yoshida’yı seviyor musunuz? Final Fantasy 14 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Resident Evil Village
Resident Evil Village, serinin eş zamanlı oyuncu rekorunu kırdı