Oddworld Soulstorm çıkış fragmanı yayımlandı

Son güncelleme:

Oddworld Inhabitants, bugün piyasaya sürülecek olan ve uzun zamandır beklenen aksiyon macera oyunu Oddworld Soulstorm’un tanıtım fragmanını yayımladı.

Oddworld Soulstorm

Oddworld Soulstorm nedir?

Oddworld: Soulstorm, 1997 Playstation klasiği Abe’s Oddysee’nin geliştirilmiş versiyonu olup 2014’teki Oddworld New ‘n’ Tasty‘nin doğrudan devamı niteliğindedir. Devam yapımı olmaktan ziyade Soulstorm, Abe’yi Mudokon’ları Glukkonlar’ın köleliğinden kurtamak için yapılmış yepyeni bir macera oyunudur.

Oyunu Playstation 4 ve Playstation 5 üzerinden oynayabileceğiniz gibi, aynı zamanda PC’den de rahatlıkla alabileceksiniz. Oyunu Epic Games Store üzerinden 6 Nisan yani bugünden itibaren 79₺’ye satın alabileceksiniz. Oyunun tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Oddworld Inhabitants’ın yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a dönmeden önce bir hedefe ulaşmak zorunda