E3 2021 tarihi duyuruldu

Son güncelleme:

E3 2021, 12 Haziran tarihinde belirli markalar eşliğinde çevrimiçi ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek.

E3 2021

E3 2021’e hangi markalar katılacak?

Bu yılki E3 etkinliği için yapılan planlar duyuruldu. Xbox ve Nintendo gibi büyük markaların E3 etkinliğinde olacağı ortaya konuldu.

E3’ün yeniden tasarlanmış “tamamen sanal” versiyonu, 12-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. ESA, markaların en yeni haberlerini ve oyunlarını dünyanın dört bir yanından hayranlarına canlı yayınlar aracılığı ile sergileyeceklerini ve herkesin ücretsiz olarak erişeceğini söyledi.

E3’e katılacak markaların tam listesi

  • Nintendo
  • Xbox
  • Capcom
  • Konami
  • Ubisoft
  • Take-Two Interactive
  • Koch Media

E3 Başkanı ve CEO’su Stanley Pierre-Louis basın açıklamasında şunları paylaştı:

“Yirmi yılı aşkın süredir E3, video oyun endüstrisinin sunduğu en iyi şeyleri sergilerken aynı zamanda oyunlar aracılığıyla birlik ve beraberliği sağlayan önemli bir ortam oldu. Bu yılki E3’ü daha kapsayıcı bir etkinliğe dönüştürüyoruz. Bu etkinliği video oyunları için vazgeçilmez merkez haline getiren önemli haberler ve içeriklerden de kimseyi mahrum bırakmayacağız.”

E3 2021 çevrimiçi bir etkinlik olurken ESA, 2022 için her zamanki haline dönmeyi umuyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz E3 2021 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Hitman 3 Dubai
Hitman 3 Dubai görevi bir hafta boyunca ücretsiz