Playstation Now’a 3 yeni oyun geliyor

Son güncelleme:

Playstation Now nisan güncellemesi üç yeni oyunu ve PS Now deneme sürümünü beraberinde getiriyor. PlayStation Now’a hangi oyunlar geliyor? Gelin, bu oyunlara hep birlikte göz atalım.

PlayStation Now

PlayStation Now’a hangi oyunlar geliyor?

Sony, PS Now ve Playstation Plus uygulamalarında oldukça başarılı ilerliyor. Nisan ayı güncellemesiyle üç oyuna daha destek geliyor. Marvel’s Avengers, Borderlands 3 ve The Long Dark oyunlarını 6 Nisan tarihinden itibaren konsollarınıza indirip oynayabileceksiniz.

Marvel’s Avengers 5 Temmuz 2021‘e kadar oynanabilecek. Borderlands 3, 29 Eylül‘e kadar indirilebilecekken, The Long Dark ise sınırsız olarak erişime açık olacak.

Ayrıca Sony ücretsiz denemenin de geri döndüğünü doğruladı. 7 Nisan’dan itibaren, şu anda abone olmayan herkes deneme sürümünü yedi gün boyunca kullanabilecek.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Sony’nin PS Now’a getirdiği üç yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
NieR Replicant
NieR Replicant Kaine Boss rehberi