Nintendo Switch Lite’ın yeni rengi tanıtıldı

Palete katılan yeni renk ne?

Son güncelleme:

Nintendo, merakla beklenen ve önümüzdeki ay piyasaya sürülecek olan Nintendo Switch Lite’ın yeni rengini tanıttı.

Nintendo Switch Lite’ın yeni rengi ne zaman gelecek?

Nintendo, 7 Mayıs tarihinde 199,99 GBP’lik standart mercan, sarı, gri ve turkuaz renklerine yeni katılan mavi sürümüyle Nintendo Switch Lite için yepyeni bir rengi piyasaya süreceğini duyurdu.

Konsolun yeni renginin lansmanı, 30 Nisan‘da yeni Pokemon Snap’in ve 21 Mayıs‘ta piyasaya sürülecek olan Mii tabanlı macera oyunu Miitopia’nın yayımlanmasının hemen ardından gerçekleşecek.

Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch, sadece şubat ayında 80 milyon satışa ulaşan konsoluyla şimdiye kadar ulaştığı en yüksek sayıya ulaşıyor.

Nintendo 3DS’nin şu zamana kadarki satışlarından daha fazla satılması akıllara “Nintendo Switch Pro ne zaman gelecek?” sorusunu getiriyor. Son çıkan bilgiler de Switch Pro’nun, 4K’ya çıkabilme özelliğine sahip 720p OLED ekrana sahip olacağı yönünde.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Switch Lite’ın yeni rengi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Far Cry 6
Far Cry 6, eski konsollardan ümidi kesmiyor