BioShock 4, açık dünya türünde olabilir

Sadece bir fısıltıyla, hepsi senindir.

BioShock serisinin dördüncü oyunu olan BioShock 4, bildirildiğine göre açık dünya türünde olabilir.

Haber, oyun için aranan bir kıdemli yazar iş ilanı yoluyla geliyor. Amerikalı geliştirici Cloud Chamber, “açık dünya ortamında etkili, karakter odaklı hikayeler yaratabilecek birini” bulmayı umduğu yeni bir iş ilanı yayımladı.

BioShock 4

Adayda başka hangi özellikler aranıyor?

İş ilanının başka bir yerinde Cloud Chamber, başarılı adayın aynı zamanda “tasarım ile birlikte birincil ve ikincil görev içeriklerine dair beyin fırtınası yapması” gerektiğini belirterek, oyunun açık dünya ortamının yanında ayrıca yan görevlerin de bulunacağını doğruluyor.

Seçilen aday aynı zamanda “diyalog ve diğer hikaye ögelerinin yönlendirildiği şekilde yazılması da dahil olmak üzere ana hikayenin oluşturulması ve yürütülmesine” yardımcı olmakla görevlendirilecektir.

BioShock 4 çıkış tarihi

2K Games’in sevilen serisinin dördüncü oyunu olan BioShock 4, oyunun geliştirilmesine odaklanmak için kurulan yeni Cloud Chamber stüdyosu ile Aralık 2019’dan beri geliştirilmektedir. Serinin tarihinde ilk kez açık dünya ortamını deneyimlemeye izin verecek oyun için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

BioShock serisini seviyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Runescape
Runescape, 19 Nisan’a kadar oyunculara %50 XP bonusu sunuyor