Fortnite’a gelecek yeni isim: Horizon Zero Dawn’dan Aloy

Değişim tek bir gün doğumunda gelmeyecek.

Herhangi bir Fortnite güncellemesinden alışık olduğumuz üzere, bazı hevesli dataminerlar zaten gelecekte neler bekleyebileceğimizi ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Şimdi de Horizon Zero Dawn‘dan Aloy‘un Fortnite’da piyasaya sürülmek üzere olduğuna dair iddialar peş peşe ortaya çıkmaya başladı.

Horizon Zero Dawn Aloy Fortnite

Shiinabr-Fortnite Leaks’in sızıntıya dair paylaştığı tweet’de ise şunlar yazıyordu: “Takım! Aloy Ve Lara. Silahlarınızı yükseltmek için vahşi yaşamdan ve teknolojiden faydalanın. Tüm silahlar efsanevi kaliteye yükselebilir. Yabandayken dikkat edin, çalılıklarda gizlenen şeyin ne olabileceğini asla bilemezsiniz.

Fortnite’a eklenecek Aloy, sadece bir kostümden ibaret mi?

Bu, “Horizon Zero Dawn’dan Aloy yakında oyuna eklenecek ve kendi LTM’sine sahip olacak.” şeklinde tweet atan Hypex adlı başka bir sızıntı tarafından doğrulandı.

Bahsedilen LTM, “sınırlı süreli mod” anlamına geliyor ve Aloy’un sadece V-Bucks veya herhangi bir aboneliğin parçası olarak oyuna eklenecek bir kostüm olmadığını, aynı zamanda kendi oyun modunu da beraberinde getirebileceğini açıklıyor.

Sızıntı hakkında iddialar peş peşe gelmeye devam ediyor olsa da, detaylar henüz çok açık değil. Ancak Shiinabr’ın açıklamasına dayanarak, Aloy’un beraberinde getireceği yiyecek arama ve vahşi yaşam temalı oyun modunu bekleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Bu, oyunda zaten avlanabilen ve evcilleştirilebilen hayvanları göz önüne aldığımızda kulağa mantıklı geliyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Sizce paylaşılan bu sızıntılar doğru mu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Nathan Drake Collection-oyunpat
PlayStation 4, Ocak 2020 PS Plus oyunu açıklandı