Final Fantasy 14, PS5’te yepyeni kupalara kavuşuyor

Işıl ışıl, parlak kupalar!

Bu hafta açık beta sürümü yayımlanacak olan Final Fantasy 14‘ün, PlayStation 5 sürümü için tamamen yeni bir kupa listesi alacağı açıklandı.

Şubat ayında gerçekleşen Fİnal Fantasy 14 Showcase‘de geliştirici Square Enix, MMO oyununun bir sonraki genişlemesinin, bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan Endwalker biçiminde olacağını açıkladı. Geliştirici, bir duyuru fragmanı yayımladı ve oyunun PlayStation 5‘e de geleceğini açıkladı.

Final Fantasy 14

Şu anda oyun zaten PlayStation 4’te mevcut bir durumda, ancak bahsettiğimiz güncellenmiş kupa listesini içermiyor. Bir kupa koleksiyoncusu iseniz ve piyasaya sürüldüğünde MMO oyununu PlayStation 5’te oynamayı dört gözle bekliyorsanız, oyunun kesinlikle sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.

Final Fantasy 14 PS5 sürümü için kaç kupa eklenecek?

Exophase, oyunun PlayStation 5 sürümü için gelecek kupa sayısının 91 olduğunu söylüyor. Belirli ana hikaye görevlerini tamamlayarak Bronz kupalar alabilmenizin yanı sıra, belirli sınıfları da farklı kademelere yükselterek Gümüş kupalar kazanabileceksiniz.

Ayrıca, tüm kupaları toplayan oyunculara “Warrior of Light” adında bir Platin kupa da verilecek. Final Fantasy 14 gelecekte daha fazla güncelleme ve bunun beraberinde yenilikler alacağından, kupa sayısının artması bekleniyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyun oynarken adeta bir kupa koleksiyoncusuna dönüşür müsünüz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends Sezon 9’da tonlarca Titanfall içeriği geliyor