Pokemon Go’ya yeniden Summer Hat Pikachu geliyor

Yakala, yakalayabilirsen!

Summer Hat Pikachu önümüzdeki ay Pokemon Go’ya geri dönüyor, ancak oyuncuların onu tam olarak nerelerde göreceği konusunda bir kafa karışıklığı var gibi görünüyor.

Pokemon Go‘da tüm Pokemonları yakalamak basit bir iş değildir. Pokemonların farklı çeşitleri de vardır. Parıldayanlar, hava durumuna göre değişen farklı versiyonlar ve giymeyi sevdiği farklı şapkalar sayesinde mevcut olan tüm Pikachu’lar bunlardan sadece birkaçı.

Pokemon Go

Summer Hat Pikachu, Pokemon Go’da nerelerde görülecek?

Aslında, Pikachu’yu farklı şapkalarla yakalamak o kadar da zor değil. Serbest bırakıldıklarında onları hemen hemen her yerde görebilirsiniz. Ancak, genellikle belirli bir etkinlik süresi zarfında kullanılabilirler.

Eğer oyunda yeniyseniz veya oyunu bırakıp tekrardan başladıysanız, Pikachu’nun çeşitli görünümlerinden bazılarını kaçırmış olabilirsiniz.

İyi haber şu ki, Pikachu’nun bu görünümleri sadece bir kereliğine gelmiyor. Aslında, bazı kişiler Summer Hat Pikachu’nun dönüşünü bildiriyor. Ancak şu anda Pokemon dünyasının neresinde görünebileceği ise belirsizliğini koruyor.

Yukarıdaki gönderide görebileceğiniz gibi, bazı eğitmenler onlara Summer Hat Pikachu’nun şimdi keşfedilebileceğini bildiren bir e-posta aldı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Pokemon Go’yu hala oynayanlardan biri misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Warhammer Age of Sigmar
Warhammer Age of Sigmar ön siparişleri açıldı